Załóż darmowe konto | Skuteczne promowanie firmy w Internecie. Darmowe ogłoszenia, katalog firm, reklama, pozycjonowanie. Twój biznes będzie lepiej widoczny dla klientów. Prosty sposób, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
 

Usługi frezowania, wycinania, gięcia, klejenia tworzyw sztucznych

Data publikacji: 11/11/2022
Data modyfikacji: 11/11/2022
 • Lokalizacja: Kolejowa 57, Poznań, Wielkopolskie, Poland

Firma MDM Reklama oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z obróbką tworzyw sztucznych i innych materiałów takich jak folie, karton, papier, filc, sklejka, drewno, szkło.

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu, które cały czas się rozwija plotery CNC, laser, ploter termiczny, giętarki, frezarki, piły i inne maszyny jesteśmy w stanie podjąć się realizacji różnych indywidualnych i nietypowych zamówień jak również prowadzić produkcję wyrobów na zamówienie.

Na bieżąco z naszego magazynu sprzedajemy wyroby gotowe takie jak stojaki i kieszenie na ulotki reklamowe różnej wielkości, stalowe dystanse montażowe, urny na losy, cenówki.

Wykonujemy kasetony podświetlane LED, litery i loga przestrzenne 3D, osłony maszyn z tworzywa. Identyfikacja wizualna firm oraz osiedli mieszkaniowych.

https://mdm-reklama.pl
+48 61 8661771

Kontakt z ogłoszeniodawcą Udostępnij

Podobne ogłoszenia

 • Tablice tyflograficzne, drukarnia brajlowska - Dotknij Druk
  Tablice tyflograficzne, drukarnia brajlowska - Dotknij Druk
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 12/11/2022
  Zajmujemy się projektowaniem i produkcją tablic tyflograficznych z drukiem wypukłym przeznaczonych przede wszystkim dla osób niewidomych. Grafiki projektujemy w taki sposób, aby ich estetyka była atrakcyjna także dla osób widzących, np. napisy w języ...
 • Premium Print - Drukarnia cyfrowa Poznań
  Premium Print - Drukarnia cyfrowa Poznań
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 11/11/2022
  O nasGdy wszystko się kręci – to stan który nas napędza, chce się działać i żyć! A kręci się dobrze, gdy wszystkie tryby i zębatki do siebie pasują.Nasza drukarnia to miejsce, w którym dopasowujemy się do potrzeb partnerów oraz podnosimy wartość ich ...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)