Załóż darmowe konto | Skuteczne promowanie firmy w Internecie. Darmowe ogłoszenia, katalog firm, reklama, pozycjonowanie. Twój biznes będzie lepiej widoczny dla klientów. Prosty sposób, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
 

Tablice tyflograficzne, drukarnia brajlowska - Dotknij Druk

Data publikacji: 12/11/2022
Data modyfikacji: 12/11/2022
 • Lokalizacja: Andrychowska 42a, Poznań, Wielkopolskie, Poland

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją tablic tyflograficznych z drukiem wypukłym przeznaczonych przede wszystkim dla osób niewidomych. Grafiki projektujemy w taki sposób, aby ich estetyka była atrakcyjna także dla osób widzących, np. napisy w języku brajla ukryte są pod napisami standardowymi a grafika, np. zdjęcie posiada wypukłości określające jej najważniejsze elementy, pozwalające na łatwy odczyt.

Osoby zainteresowane tyflografiką, grafiką i drukiem wypukłym, tablicami brajlowskimi oraz innymi projektami realizowanymi głównie pod kątem osób niewidomych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą projektowania i realizacji tabliczek tyflograficznych.

Projektowanie i produkcja tablic tyflograficznych z treścią wypukłą przeznaczonych przede wszystkim dla osób z niepełnosprawnością wzrokową.

Grafiki projektujemy w taki sposó aby ich estetyka była atrakcyjna także dla osób widzących, np. napisy w języku brajla ukryte są pod napisami standardowymi a grafka np zdjęcie posiada wypukłości określające jej najważniejsze elementy, pozwalające na łatwy odczyt.

Nasi projektanci posiadają doświadczenie w tworzeniu i adaptacji treści przeznaczonych do odczytu przez osoby niewidome za pomocą zmysłu dotyku.

Nasze realizacje wyróżniają się wysoką estetyką projektu oraz wykonania. Plansze są kolorowe, mogą zawierać zdjęcia (także z treścią wypukłą) i same w sobie stanowią nie tylko informację ale także element zdobiący wnętrze.

Treści wypukłe nanosimy na takie materiały jak: drewno, dibond, pcv, folia przeźroczysta oraz inne na życzenie klienta.

Tablice przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Te wykonane z dibondu odporne są na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, wysokie nasłonecznienie oraz warunki zimowe. Rozmiar tablic jest dowolny, dostosowany do warunków i potrzeb klienta.

Oferujemy atrakcyjne ceny - ustalane indywidualnie do projektu i potrzeb klienta.

Przykłady zrealizowane:

- seria kilkudziesięciu tablic dla inwestora zagranicznego z branży IT z oznaczeniem planów pomieszczeń w biurowcu,
- naklejki przeźroczyste z nadrukami w brajlu,
- tabliczki z brajlem opisującym eksponaty w muzeum,
- seria tablic informacyjnych zewnętrznych z treścią brajlu dla klienta z branży leśniczej,
- seria planów układu pomieszczeń dla filharmonii,
- seria kilkudziesięciu tablic informacyjnych zawierających treści standardowe w kilku wersjach językowych opatrzone grafikami wypukłymi, w tym: mapy, zdjęcia, fragmenty ozdób, rzeczy codziennego użytku, zarysy budynków i wiele innych.

https://dotknijdruk.pl
+48 881 205 777

Kontakt z ogłoszeniodawcą Udostępnij

Podobne ogłoszenia

 • Usługi frezowania, wycinania, gięcia, klejenia tworzyw sztucznych
  Usługi frezowania, wycinania, gięcia, klejenia tworzyw sztucznych
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 11/11/2022
  Firma MDM Reklama oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z obróbką tworzyw sztucznych i innych materiałów takich jak folie, karton, papier, filc, sklejka, drewno, szkło.Dzięki własnemu zapleczu technicznemu, które cały czas się rozwija pl...
 • Premium Print - Drukarnia cyfrowa Poznań
  Premium Print - Drukarnia cyfrowa Poznań
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 11/11/2022
  O nasGdy wszystko się kręci – to stan który nas napędza, chce się działać i żyć! A kręci się dobrze, gdy wszystkie tryby i zębatki do siebie pasują.Nasza drukarnia to miejsce, w którym dopasowujemy się do potrzeb partnerów oraz podnosimy wartość ich ...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)