Załóż darmowe konto | Skuteczne promowanie firmy w Internecie. Darmowe ogłoszenia, katalog firm, reklama, pozycjonowanie. Twój biznes będzie lepiej widoczny dla klientów. Prosty sposób, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
 

Premium Print - Drukarnia cyfrowa Poznań

Data publikacji: 11/11/2022
Data modyfikacji: 12/11/2022
 • Lokalizacja: Andrychowska 42a, Poznań, Wielkopolskie, Poland

O nas

Gdy wszystko się kręci – to stan który nas napędza, chce się działać i żyć! A kręci się dobrze, gdy wszystkie tryby i zębatki do siebie pasują.

Nasza drukarnia to miejsce, w którym dopasowujemy się do potrzeb partnerów oraz podnosimy wartość ich produktów opatrując je wysokiej jakości nadrukami. 

Jakość ta, to zestaw kilku ważnych elementów: dokładność, terminowość, zrozumienie potrzeb naszych zleceniodawców oraz budowanie życzliwej i przyjaznej relacji.

Współpraca w dobrej atmosferze daje nam wiele satysfakcji i przyjemności a przy okazji zapewnia, spokój i poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Dla kogo drukujemy

Nasi klienci to w głównej mierze mniejsze i większe firmy produkcyjne, a także te działające w branży marketingowej.

Drukujemy dla:

- producentów sprzętu sportowego (na drewnie)
- producentów wyrobów ze skóry naturalnej i syntetycznej
- producentów kalendarzy książkowych
- wytwórców mebli
- fotografów, artystów i marketingowców oraz pracowników administracji miejskiej (wystawy zdjęć wielkoformatowych w plenerze)

Drukujemy też na elementach: obudowy, ozdobach, częściach ekspozycji muzealnych, zabawkach, opakowaniach, pamiątkach, gadżetach, a także szyldach i tablicach informacyjnych.

https://premium-print.pl 
+48 792 425 924

Kontakt z ogłoszeniodawcą Udostępnij

Podobne ogłoszenia

 • Tablice tyflograficzne, drukarnia brajlowska - Dotknij Druk
  Tablice tyflograficzne, drukarnia brajlowska - Dotknij Druk
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 12/11/2022
  Zajmujemy się projektowaniem i produkcją tablic tyflograficznych z drukiem wypukłym przeznaczonych przede wszystkim dla osób niewidomych. Grafiki projektujemy w taki sposób, aby ich estetyka była atrakcyjna także dla osób widzących, np. napisy w języ...
 • Usługi frezowania, wycinania, gięcia, klejenia tworzyw sztucznych
  Usługi frezowania, wycinania, gięcia, klejenia tworzyw sztucznych
  Usługi reklamowe Poznań (Wielkopolskie) 11/11/2022
  Firma MDM Reklama oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z obróbką tworzyw sztucznych i innych materiałów takich jak folie, karton, papier, filc, sklejka, drewno, szkło.Dzięki własnemu zapleczu technicznemu, które cały czas się rozwija pl...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)