Załóż darmowe konto | Skuteczne promowanie firmy w Internecie. Darmowe ogłoszenia, katalog firm, reklama, pozycjonowanie. Twój biznes będzie lepiej widoczny dla klientów. Prosty sposób, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
 

Sprzątanie powierzchni komercyjnych i wielkogabarytowych - Aquachem Sp. z o.o.

Data publikacji: 12/11/2022
Data modyfikacji: 12/11/2022
  • Lokalizacja: Błażeja 88, Poznań, Wielkopolskie, Poland

Aquachem - Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, istniejącą na rynku od 1999 roku. Przez lata naszej działalności rozwinęliśmy własne technologie, utworzyliśmy wyspecjalizowaną i rzetelną grupę pracowników, zyskaliśmy doświadczenie w branży oraz zaufanie rzeszy Klientów.

Stawiamy na jakość świadczonych usług

Nieustannie inwestujemy w dynamiczny rozwój naszej firmy w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług, optymalizacji kosztów ponoszonych przez Klienta, efektywnej organizacji pracy oraz ciągłego unowocześniania wykorzystywanych technologii. Naszym atutem jest kompleksowość wykonywanych prac porządkowych oraz elastyczność w zakresie działań, które ściśle dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta, wynikających z rodzaju działalności, specyfkacji sprzątanej przestrzeni oraz wysokości założonego budżetu.

Nasza oferta

- Jesteśmy firmą sprzątającą z Poznania, która przez ostatnie 22 lat solidnej pracy zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów z całej Polski.
- Podejmujemy się każdego nowego projektu, w którym możemy wykorzystać nasze wysokie umiejętności, oferując krótkie terminy realizacji.
- Tworzymy przedsiębiorstwo, które łączy sprawdzone metody sprzątające z osiągnięciami nowoczesnej techniki, zachowując wysoką jakość.
- Działamy tak, aby nie zakłócać sprawnego funkcjonowania obsługiwanych obiektów. Oferujemy usługi zarówno o charakterze stałym, jak i okresowym.

Atuty firmy Aquachem

- Kompleksowość i elastyczność działań ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań Zleceniodawcy.
- Efektywna i rzetelna organizacja pracy gwarantująca najwyższą jakość świadczonych usług.
- Optymalizacja kosztów co przekłada się na konkurencyjność cenową naszej oferty.
- Ciągła inwestycja w rozwój technologiczny firrmy i wdrażanie najnowszych, światowych standardów z zakresu prowadzenia kompleksowego serwisu sprzątającego.
- Korzystanie wyłącznie z profesjonalnych i nowoczesnych sprzętów oraz atestowanych środków czystości i pielęgnacji między innymi takich firrm jak: Karcher, Voight, Merida, Ecolab, Henkel, Tana, Taski, Johnson Diversey.

Wizytówką firmy Aquachem są jej pracownicy. To wyspecjalizowana i odpowiedzialna grupa ludzi mająca wieloletnie doświadczenie w branży porządkowej zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą. Cechują się rzetelnością, uczciwością i zaangażowaniem.

https://aquachem.pl
+48 600 878 744

Kontakt z ogłoszeniodawcą Udostępnij

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)